Prestiż z ulicy. Krótka historia ulicznego obuwia.

Kultowa już na arenie międzynarodowej marka Skechers powstała w 1992 roku. Pierwsza siedziba firmy miała miejsce… w domku na kalifornijskiej plaży. Założyciel marki: Robert Greenberg – firmy – zatrudniał wtedy zaledwie kilkunastu pracowników.

Pierwsze wyprodukowane przez markę Skechers buty to wysokie wiązane trzewiki. Buty te spotkały się z ogromnym sukcesem  w latach 90-tych. Model ten był popularny do tego stopnia, że  jest nadal dostępny w sprzedaży!

Od tego momentu marka Skechers zaczęła wypełniać niszę obuwia lifestylowego i sportowego zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Dziś ten gigant obuwniczy ma w ofercie ponad trzy tysiące różnych modeli – od półbutów Skechers, przez sandały Skechers i klapki Skechers po kozaki Skechers.

 

Fenomen marki Skechers 

Buty Skechers sprzedawane są w ponad 170 krajach… i w ponad 3 170 sklepach. Tak naprawdę sprzedawane są na wszystkich kontynentach z wyjątkiem Antarktyki. 

Ponadto, centrum dystrybucyjne w Ameryce Północnej wysyła ponad sto milionów par butów każdego roku! Takie dane przyprawiają nas o zawrót głowy i od razu nasuwa się pytanie: skąd  fenomen tego obuwia sportowego? 

Warto w tym miejscu wspomnieć o kilku kluczowych, technicznych szczegółach. 

Skechersy znane są z technologii Memory Foam – pianki z pamięcią kształtu. Pierwotnie opracowana przez NASA.  Memory Foam jest materiałem wrażliwym na ciśnienie i temperaturę.

Zastosowana tu niemalże “kosmiczna” technologia, pozwala to na dostosowywanie się pianki do indywidualnego kształtu stopy. Firma Skechers umieszcza w podeszwach swoich butów Memory Foam, zapewnia to dodatkową amortyzację, dzięki której buty Skechers są tak wygodne.

 

Najpopularniejsze obuwie na świecie dostępne już na streetbrands.pl

Stawiając na najwyższą jakość i wyselekcjonowane produkty marka streetbrands.pl ma przyjemność ogłosić, iż w asortymencie sklepu internetowego znajdziecie teraz szeroki wybór tego najmodniejszego obuwia na świecie. 

Wychodząc naprzeciw preferencjom i gustom nowoczesnych i świadomych Klientów od początku podążamy za zmieniającymi się trendami, starając się zaoferować najwyższą, światową jakość obuwia. W naszej ofercie nie mogło zatem zabraknąć obuwia od marki Skechers. 

Niewątpliwie ogromną zaletą butów Skechers jest niesamowity komfort i wygoda, przy jednoczesnym zachowaniu, ponadczasowego, modnego wyglądu i sportowego designu. 

Obuwie światowej marki Skechers bez wątpienia zasługuje na zaufanie i warto mieć je w swojej szafie. Bez względu na nasz tryb życia oraz styl sneakersy od Skechersa sprawdzą się w każdej sytuacji.  Zarówno nasze letnie jak i zimowe stylizacje z butami Skechers to kwintesencja stylu, dobrego gustu i  najaktualniejszych światowych trendów. Dlatego też, nie zwlekaj i zapewnij sobie najwyższy poziom komfortu z butami marki Skechers!