Darmowa wysyłka od 800,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Czy słyszałeś już o marce Brasileras?

2024-06-20
Czy słyszałeś już o marce Brasileras?

Czy słyszałeś już o marce Brasileras?  

Jest to marka butów, która wywodzi się z Brazylii i jest znana głównie ze swoich wygodnych, kolorowych klapek i sandałów. Historia tej marki jest ściśle związana z brazylijskim stylem życia i kulturą, która łączy w sobie luźny, wakacyjny klimat oraz barwne, radosne wzornictwo.

Początki marki Brasileras przypadają na lata 90. XX wieku. Pierwsze produkty dostępne na rynku były to klasyczne gumowe klapki, które zdobyły swoją popularność dzięki wygodzie oraz trwałości. Również korzystna cena wpłynęła na wysokie zainteresowanie klapkami.  

W kolejnym latach marka zaczęła eksperymentować z kolorami i wzorami. Szybko zaczęła zdobywać popularność poza granicami Brazylii. Wprowadzili nowe modele m.in. sandały i espadryle co pomogło zbudować silną pozycję na rynku europejskim ponieważ przestały być kojarzone tylko z obuwiem plażowym ale również jako uzupełnienie codziennej stylizacji.  

Aktualnie Brasileras kontynuuje swoją ekspansję na globalnych rynkach. Skupiają się na ekologii ponieważ wiele ich produktów wykonana jest z recyklingowego materiału. Podejmują różne współprace z influencerami i projektantami pozostając w ten sposób w trendach.  

Najczęściej spotykane motywy w marce Brasileras to kwiaty, tropikalne liście i wiele motywów inspirowanych naturą, które odzwierciedlają brazylijską kulturę.    

Brasileras to marka, która łączy w sobie brazylijski styl życia z globalnym podejściem do mody. Dzięki swojej innowacyjności, kolorowemu wzornictwu i naciskowi na komfort oraz ekologię, Brasileras zdobyły sobie miejsce w sercach klientów na całym świecie.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2024

Polecane

pixel