Back to School

Wyraź siebie butami do szkoły

 

Wakacje to niewątpliwie czas beztroski i totalnego luzu. Również tego „ubraniowego”, bo zazwyczaj w tym czasie nie przywiązujemy zbytnio uwagi do skrupulatnie dobranych stylizacji, tylko możemy pozwolić sobie na wygodę i dowolność. Mamy przestrzeń na wyrażanie siebie poprzez niezobowiązujący look na co dzień. Nie ważne co robimy, gdzie jesteśmy i z kim się spotykamy w tym czasie  –  lato, urlop i wakacje – rządzą się swoimi prawami. Jeśli chodzi o stylizacje to wygoda i dowolność to główne atuty tego okresu w roku. Dlaczego więc nie móc pozwolić sobie na to również po wakacjach?

Nic bardziej mylnego.  Wracając do szkoły czy na uczelnię również możesz pozwolić sobie na wygodę nie rezygnując przy tym z ulubionego stylu i bycia #fashionlovers. Każdy rzecz jasna, zdaje sobie sprawę z tego jak ważne dla młodych ludzi jest „bycie w trendzie” a jednocześnie bycie sobą wśród  rówieśników. Emanowanie i uwydatnianie własnego stylu i „noszenia się” jest obecnie nawet bardziej popularne – co jest zdecydowanie na plus.

 

Buty do szkoły czy na uczelnie są jednym z najważniejszych elementów garderoby studentów, nastolatków, a nawet młodszych uczniów.  Rynek wygodnych i modnych sneakersów pozwala tutaj na ogromną dowolności i indywidualność. Krótko mówiąc, każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Ulubiona marka ważniejsza od designu? Jedno nie wyklucza drugiego

 

Śmiało można  stwierdzić, że młodzi koneserzy stylowego obuwia podzielili się na dwie grupy.

Jedna z nich to klienci wiernie przywiązani do butów jednej lub dwóch marek i klienci, którzy wypatrują oryginalnych i najnowszych trendów w tej kwestii, niezależnie od logo obuwia.

I dla pierwszej i dla drugiej grupy rynek i moda nie pozostają bierni. Zarówno w sprzedaży internetowej jak i w salonach stacjonarnych znaleźć możemy obecnie ogromny wybór butów lifestylowych – butów do szkoły.

Niezależnie od tego czy gonimy za zmieniającymi się trendami, czy ufamy tylko jednej marce, w każdym sezonie znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie.

 

 

Największą popularnością wśród obuwia do szkoły ciszą się oczywiście marki takie jak New Balance, – gdzie co sezon odnajdziemy nowe, kolorowe kolekcje kultowych modeli. Ostatnio spotkamy tu również odświeżony, mocno nowoczesny wygląd sneakersów tej marki. Nowy design, ku uciesze marki, również spotkał się ze sporym zainteresowaniem .

Kolejnym ulubieńcem wśród uczniów i studentów, ( ale nie tylko) bo po te markowe trampki sięgają również osoby, które już dawano zakończyły swoją przygodę z edukacją są trampki Converse.  Szczególnie pożądane są tutaj,  kultowe wersje Chuck Taylor All Star w różnych kolorach i wzorach. Możemy tu postawić na ponadczasową, czarną gładką tkaninę lub bardziej ekstrawaganckie i oryginalne wersje w rozmaite odcienie i printy. I podobnie jak w przypadku butów New Balance  znajdą się zwolennicy zarówno klasycznych wersji jak i tych „stuningowanych”.

 

Swoją rzeszę fanów, głownie wśród młodych ludzi, od lat posiada marka Vans. Vansy kilka lat temu na dobre rozgościły się na szkolnych korytarzach i z sezonu na sezon mają się tam co raz lepiej. Głównie po czarno – białe, klasyczne modele klienci sięgają najczęściej. Mamy tu możliwość różnorodnego, wygodnego, markowego obuwia, w tym również buty z zapięciem na rzep albo co raz popularniejsze  tzw. slip -on.

 

Modne powroty do szkoły zawsze są fajne

 

Koniec wakacji i powrót do szkoły wcale nie musi wywoływać złych skojarzeń. Może natomiast całkiem śmiało kojarzyć się z fajnymi nowymi rzeczami, jakie z tej okazji kupimy. Właśnie takimi jak np. nowe super buty do szkoły. Nowy plecach czy nowa modna, kurtka, o której zawsze marzyliśmy, a której nie mieliśmy okazji wcześniej kupić. Początek nowego roku szkolnego warto odczarować więc ulubionymi rzeczami. Powroty do szkoły i koniec wakacji staje się wówczas nie tylko przyjemniejszy, ale i oczekiwanie na nowy rok szkolny staje się wręcz ekscytujące. Osładzamy sobie również w ten sposób fakt i świadomość tego, że na kolejne wakacje przyjdzie nam poczekać aż 10 miesięcy.

Nowe rzeczy do szkoły mogą zatem okazać się swego rodzaju terapią i umilaczem, w który warto zainwestować, a przy okazji nabyć buty, których i tak będziemy potrzebowali do szkoły.